Producenci

Olimp Labs. - polskie produkty premium

 
Firma Olimp Labs powstała w 1990 roku i od tego momentu firma tworzy żywność przyszłości, leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, produkty dla sportowców i ludzi o aktywnym stylu życia oraz suplementy diety najwyższej jakości. Firma jest europejskim liderem, kreując trendy w obszarze suplementacji i tworzeniu unikalnych formulacji zawierających innowacyjne składniki. W swojej ofercie posiada 600 produktów eksportowanych do ponad 100 krajów świata.

Fundamentem działań Olimp Labs są rodzinne wartości, przekładające się na atmosferę współpracy, wzajemne wsparcie, a także na zaangażowanie Pracowników i kompleksowe podejście do Klientów i potrzeb rynku. Każdy produkt stanowi efekt intensywnych prac badawczo-rozwojowych wynikających z połączenia wiedzy i doświadczenia ekspertów z zakresu żywienia i suplementacji. Wszystkie produkty są precyzyjnie badane w laboratoriach oraz bezpieczne.

Nagrody, wyróżnienia i osiągnięcia

Firma posiada szereg certyfikatów świadczących o zachowaniu najwyższych standardów produkcji, między innymi międzynarodowy certyfikat GMP. Na przestrzeni ostatnich lat firma zrealizowała projekt budowy jednego z najbardziej nowoczesnych w Europie Ośrodków Badawczo-Rozwojowych oraz Inteligentnego Centrum Logistycznego, dzięki któremu możliwa jest dokładna kontrola procesu dystrybucji wyrobów. To właśnie w siedzibie w Pustyni znajduje się unikalne narzędzie: Sztuczny Przewód Pokarmowy, jedyny taki w Polsce i jeden z dziewięciu na świecie. Dzięki niemu możliwe jest prowadzenie unikalnych badań nad zapobieganiem chorobom.

Forsen 30 kap. - Olimp Labs Forsen 30 kap. - Olimp Labs
Producent: Olimp Labs
Cena: 20,25 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl