Producenci

Firma Dr. Jacob‘s została założona w 1997r. przez doktorów medycyny L.M. Jacoba i K.O. Jacoba jako firma rodzinna.

Nazwa firmy nie jest chwytem marketingowym !

Doktorzy medycyny Ludwig Manfred Jacob i Karl Otto Jacob faktycznymi twórcami firmy i produktów!

W Polsce znana jest od 2009 roku, gdzie produkty zostały przyjęte z entuzjazmem, ponieważ klienci docenili jakość, innowacyjność a przede wszystkim skuteczność produktów marki. Dzięki temu na przestrzeni lat rozwinęła się tworząc naturalne produkty oparte na starych mądrościach i najnowszych zdobyczach wiedzy medycznej. Fachowość, kompetencja, rygorystyczne normy oraz najwyższej jakości składniki naturalne to kluczowe wyróżniki marki Dr. Jacob’s.

Dr. Jacob’s, była pierwszą firmą w Niemczech, która wprowadziła linię produktów odkwaszających opartych na cytrynianach, ze śladową ilością sodu a bogatych w potas. Jako jeden z pierwszych instytutów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii firma od 7 lat bada właściwości zdrowotne owocu granatu.

Dr. Jacob‘s Medical jest w pierwszej trójce producentów najlepszych produktów z granatu.

Naturalne składniki nadają produktom Dr. Jacob’s wyjątkowy charakter. Zawarte w nich składniki są dokładnie wyselekcjonowane i pochodzą z różnych krajów Europy, Ameryki Południowej i Azji. Praktycznie wszystkie preparaty są silnie skoncentrowane, co obniża ich cenę i sprawia, że wystarczają na długo.


Zespół Dr. Jacob’s Poland

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl